Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kapalica - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przepiękny dom na sprzedaż Z panelami fotowoltaiczynmi Marzysz o domu do inspiracji, położonego w cichej i spokojnej okolicy, otoczonym zielenią i lasem? Dom, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Nowina

Dachowa(Kapalica + 22 km)

609 000 zł117 m² 5 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 311 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3311 m z domem jednorodzinnym, położonej w spokojnej i zielonej części miejscowości Dachowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Fałkowo

Fałkowo(Kapalica + 11 km)

1 889 000 zł210 m² 8 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Projekt dla wymagającego klienta. Nowoczesna architektura i ergonomiczny rozkład pomieszczeń gwarantują wygodę i funkcjonalność. Strefa dzienna pełna światła. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Tarninowa

Rabowice(Kapalica + 14 km)

950 000 zł88 m² 10 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Na sprzedaż: tani w utrzymaniu bliźniak z dużą działką (600 m ) w spokojnej okolicy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego bliźniaka, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Kapalica + 25 km)

1 850 000 zł403 m² 4 590,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferta sprzedaży kamienicy inwestycyjnej centrum środy wielkopolskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż kamienicę o wysokim potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w ścisłym centrum Środy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Staszica

Września(Kapalica + 24 km)

1 450 000 zł250,50 m² 5 788,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:628 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie wolnostojącej położony w centrum Wrześni, przy ulicy Staszica. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna z przewagą budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tulce

Tulce(Kapalica + 19 km)

675 000 zł180 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Nowość Oferta, na którą warto spojrzeć! Wolnostojący dom w Tulcach, gm. Kleszczewo, tylko 14 km do Poznania. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zalasewo(Kapalica + 17 km)

1 089 000 zł95 m² 11 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Jeżeli mieszkasz dziś w mieszkaniu i zaczyna brakować przestrzeni, dzieci rosną lub masz pracę zdalną, a codzienność wymaga większej wygody życia, ten dom może być naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dominowo(Kapalica + 19 km)

639 000 zł88 m² 7 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny szeregowiec z ogrodem - Dominowo k. Środy Wielkopolskiej Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,03 m z dużym ogrodem i przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dębowa

Siekierki Wielkie(Kapalica + 12 km)

849 000 zł131,60 m² 6 451,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Siekierki Wielkie ul. Dębowa (gm. Kostrzyn) na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej Szukasz komfortowego i przestronnego domu w otoczeniu natury, blisko szkół i przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bolechówko

Bolechówko(Kapalica + 22 km)

974 000 zł74,98 m² 12 990,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej 74,98 m2 - działka ok. 337 m2 Bolechówko, gm. Czerwonak Szukasz gotowego domu do wejścia? Lubisz ładne, nowoczesne wnętrza? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kapalica

Kapalica,wielkopolskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do sprzedaży domek rekreacyjny wolno stojący, parterowy, położony w miejscowości Kapalica, gmina Pobiedziska, ok. 20 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij